RMC1/8K4642DTP
MFR.Part #
RMC1/8K4642DTP
JLCPCB Part #
C6188371
Description
-55℃~+155℃ 250mW 46.4kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS