RMC1-822JTE
MFR.Part #
RMC1-822JTE
JLCPCB Part #
C6271313
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS