RMC1-681JTE
MFR.Part #
RMC1-681JTE
JLCPCB Part #
C7050331
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS