RMC1-564JTE
MFR.Part #
RMC1-564JTE
JLCPCB Part #
C6271307
Description
-55℃~+155℃ 1W 560kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS