RMC1-512JTE
MFR.Part #
RMC1-512JTE
JLCPCB Part #
C5875231
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS