RMC1-511JTE
MFR.Part #
RMC1-511JTE
JLCPCB Part #
C5875229
Description
-55℃~+155℃ 1W 510Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS