RMC1/4K8201FTE
MFR.Part #
RMC1/4K8201FTE
JLCPCB Part #
C6397549
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS