RMC1/4K5603FTE
MFR.Part #
RMC1/4K5603FTE
JLCPCB Part #
C20095054
Description
-55℃~+155℃ 500mW 560kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS