RMC1/4K5101FTE
MFR.Part #
RMC1/4K5101FTE
JLCPCB Part #
C7055568
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS