RMC1/4K2551FTE
MFR.Part #
RMC1/4K2551FTE
JLCPCB Part #
C20095015
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS