RMC1/4K1783FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/4K1783FTE
JLCPCB Part #
C5856383
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 178kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS