RMC1/4K1212FTE
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/4K1212FTE
JLCPCB Part #
C6654252
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS