RMC1-434JTE
MFR.Part #
RMC1-434JTE
JLCPCB Part #
C6654197
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 430kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS