RMC1-3R24FTE
MFR.Part #
RMC1-3R24FTE
JLCPCB Part #
C6654193
Package
2512
Description
-200ppm/℃~+500ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 3.24Ω Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS