RMC1-393JTE
MFR.Part #
RMC1-393JTE
JLCPCB Part #
C20091706
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 39kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS