RMC1/2K9762FTE
MFR.Part #
RMC1/2K9762FTE
JLCPCB Part #
C6271050
Description
-55℃~+155℃ 750mW 97.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS