RMC1/2K7873FTE
MFR.Part #
RMC1/2K7873FTE
JLCPCB Part #
C5876457
Description
-55℃~+155℃ 750mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS