RMC1/2K7503FTE
MFR.Part #
RMC1/2K7503FTE
JLCPCB Part #
C5876455
Description
-55℃~+155℃ 750kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS