RMC1/2K6200FTE
MFR.Part #
RMC1/2K6200FTE
JLCPCB Part #
C20094284
Description
-55℃~+155℃ 620Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS