RMC1/2K4322FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4322FTE
JLCPCB Part #
C7344224
Description
-55℃~+155℃ 43.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS