RMC1/2K4021FTE
MFR.Part #
RMC1/2K4021FTE
JLCPCB Part #
C20094235
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS