RMC1/2K3830FTE
MFR.Part #
RMC1/2K3830FTE
JLCPCB Part #
C6187407
Description
-55℃~+155℃ 383Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS