RMC1/2K2943FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2943FTE
JLCPCB Part #
C20093946
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS