RMC1/2K2610FTE
MFR.Part #
RMC1/2K2610FTE
JLCPCB Part #
C5876423
Description
-55℃~+155℃ 261Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS