RMC1/2K1101FTE
MFR.Part #
RMC1/2K1101FTE
JLCPCB Part #
C20093851
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS