RMC1-204JTE
MFR.Part #
RMC1-204JTE
JLCPCB Part #
C6976222
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS