RMC1-182JTE
MFR.Part #
RMC1-182JTE
JLCPCB Part #
C6654179
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS