RMC1-181JTE
MFR.Part #
RMC1-181JTE
JLCPCB Part #
C6654177
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 180Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS