RMC1/16SK9103DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK9103DTH
JLCPCB Part #
C5726283
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 910kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS