RMC1/16SK1783DTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC1/16SK1783DTH
JLCPCB Part #
C6653775
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS