RMC1/16SK14R7DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK14R7DTH
JLCPCB Part #
C5876158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS