RMC1/16SK1473DTH
MFR.Part #
RMC1/16SK1473DTH
JLCPCB Part #
C5726930
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS