RMC1-135JTE
MFR.Part #
RMC1-135JTE
JLCPCB Part #
C7050312
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.3MΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS