RMC1-131JTE
MFR.Part #
RMC1-131JTE
JLCPCB Part #
C6654173
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS