RMC1-124JTE
MFR.Part #
RMC1-124JTE
JLCPCB Part #
C5875217
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS