RMC1-122JTE
MFR.Part #
RMC1-122JTE
JLCPCB Part #
C6976211
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS