RMC10-680JTH
MFR.Part #
RMC10-680JTH
JLCPCB Part #
C323705
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 68Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS