RMC10-304JTH
MFR.Part #
RMC10-304JTH
JLCPCB Part #
C323725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300kΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS