RMC10-106JTH
Extended
Manufacturer
KAMAYA
MFR.Part #
RMC10-106JTH
JLCPCB Part #
C323753
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ 50V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS