RLC63-R390FTE
MFR.Part #
RLC63-R390FTE
JLCPCB Part #
C2598221
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 390mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS