RLC63-R330FTE
MFR.Part #
RLC63-R330FTE
JLCPCB Part #
C4126347
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+200ppm/℃ 1W 330mΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS