RLC63-R180FTE
MFR.Part #
RLC63-R180FTE
JLCPCB Part #
C4035776
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 180mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS