RLC63-R091JTE
MFR.Part #
RLC63-R091JTE
JLCPCB Part #
C2598269
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 91mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS