RLC63-R060JTE
MFR.Part #
RLC63-R060JTE
JLCPCB Part #
C2598246
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+250ppm/℃ 1W 60mΩ Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS