RLC63KR900FTE
MFR.Part #
RLC63KR900FTE
JLCPCB Part #
C2598264
Description
-55℃~+155℃ 1W 900mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS