RLC63KR800FTE
MFR.Part #
RLC63KR800FTE
JLCPCB Part #
C4161518
Description
-55℃~+155℃ 1W 800mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS