RLC63KR700FTE
MFR.Part #
RLC63KR700FTE
JLCPCB Part #
C4198959
Description
-55℃~+155℃ 1W 700mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS