RLC63KR650FTE
MFR.Part #
RLC63KR650FTE
JLCPCB Part #
C2598202
Description
-55℃~+155℃ 1W 650mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS