RLC63KR500FTE
MFR.Part #
RLC63KR500FTE
JLCPCB Part #
C2598255
Description
-55℃~+155℃ 1W 500mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS