RLC63K2R70JTE
MFR.Part #
RLC63K2R70JTE
JLCPCB Part #
C2598218
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.7Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS